Głównej zawartości

Szanowni mieszkańcy Gminy Dydnia, informuję że od miesiąca lutego bieżącego roku zostaje zmieniony harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Zmiana harmonogramu nastąpiła  na prośbę Wykonawcy - firmy EKOMAX (odbiorca odpadów od gospodarstw domowych z terenu naszej gminy) i wynika między innymi z większej niż zakładano ilości odpadów.

Ponadto od bieżącego roku zostaje rozdzielony odbiór odpadów w szczególności wielkogabarytowych w poszczególnych miejscowościach. Poniżej harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 rok.
Pragnę poinformować, że nowy harmonogram otrzymacie Państwo razem z dowodami wpłaty za odbiór odpadów.

Nowy harmonogram znajduje się w zakładce: Gospodarka odpadami -> harmonogram.

Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Dydnia
Alicja Pocałuń 


0
0
0
s2smodern