Głównej zawartości

W związku z wprowadzeniem od dnia 18 maja 2018 r. przepisów ustawy o zmianie ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 858) rolnicy mają obowiązek zgłaszania pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do Ubezpieczeń w KRUS.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Brzozowie zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej, biuletynie informacyjnym i tablicy ogłoszeń Waszego Urzędu  załączonej ulotki oraz tabeli przedstawiającej  wysokość składek pomocnika za maj 2018
Dziękuję za dotychczasową współpracę.

Pozdrawiam:
Krystyna Paradysz
Kierownik PT Brzozów
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
tel. 134309430     tel. IP 6110310

Ulotka

Schemat do ulotki

Stawki

 

0
0
0
s2smodern