Wójt 2016

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Urząd Gminy Dydnia zapraszają na konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich.

Poszukujesz źródeł dofinansowania dla działalności społecznej? Zastanawiasz się skąd sfinansować lokalny piknik, za co wydać książkę o swojej miejscowości, a może potrzebujesz środków na zakup pomocy edukacyjnych do świetlicy dla dzieci. Z dniem 8 kwietnia 2017 roku rozpoczął się nabór wniosków do konkursu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017”.

W dniu 22 kwietnia w gmachu głównym TVP przy ul. Woronicza w Warszawie odbyła się Gala Finałowa i wręczenie Tytułu „Wójta Roku 2016”. Wśród 10 najlepszych wójtów w Polsce znalazł się także Gospodarz naszej Gminy Jerzy Ferdynand Adamski.