Głównej zawartości

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Stowarzyszenia działające na terenie Gminy Dydnia otrzymały dofinansowania na realizację następujących zadań:
• Ochotnicza Straż Pożarna w Grabówce „Przebudowa Domu Ludowego w Grabówce na cele kulturalne”, dofinansowanie: 299 853 zł.
• Ochotnicza Straż Pożarna w Witryłowie ,,Utworzenie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej
w Witryłowie”
, dofinansowanie: 120 000 zł.
• Stowarzyszenie Obarzym 2009 ,,Utworzenie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Obarzymie”, dofinansowanie: 60 000 zł.
Środki pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego
przez społeczność”.

Dofinansowanie

0
0
0
s2sdefault

bitwa

0
0
0
s2sdefault

bitwa

Bitwa Warszawska uznawana jest za jedną z najważniejszych bitew w historii świata. Zadecydowała ona bowiem o zachowaniu niepodległości przez Polskę, a także powstrzymała rozprzestrzenianie się bolszewizmu na zachód Europy. Była to decydująca bitwa wojny polsko-bolszewickiej. Rozegrała się w dniach 13-15 sierpnia 1920 roku w najbliższych okolicach Warszawy.

0
0
0
s2sdefault

Wydrna


Gmina Dydnia pozyskała 100 000 złotych dofinansowania na termomodernizację budynku Domu Ludowego w Wydrnej. Środki pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej
w Rzeszowie.
W ramach prac zostanie wykonana nowa elewacja, ocieplone poddasze, wymieniona stolarka okienna, brama garażowa zostanie wymieniona na automatyczną, a także zostanie zamontowana instalacja centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

Grafika

0
0
0
s2sdefault